černoši

Jací jsou černoši?

Jací jsou černoši? V tomto článku se nebudu věnovat fyzickým atributům a jejich kráse.. Původně jsem měla v plánu jiný začátek, ale začnu raději koncem… Během ledna chci udělat tak trochu nezvyklou věc, když se vše podaří.. Udělám video nebo živé vysílání ze zahraničí, kde za kamerou bude stát můj partner a vedle mě bude sedět můj kamarád a společně se budeme bavit o vztazích. Co je na tom pikantního? Oba jsou černoši a celé to z logiky věci bude muset být v angličtině. Jenže, co je na tom snad nejzajímavějšího? Bez ohledu na jejich odlišnou kulturu, ty věci, které budou řečeny platí na všechny muže a já vím, že to bude velmi obohacující… Asi se před tím všichni napijeme, protože každý z nás mluví více nežli dvěma jazyky.. Proto někdy dát dohromady i jednu větu v jednom jazyku, je pořádná výzva a troška alkoholu pomáhá. 🙂

A jak jsem se vůbec dostala k tomu, že můj partner je černoch? A jak je možné, že i můj nejlepší kamarád je černoch…, můj učitel tance..? Když se mě můj partner zeptal, co moji rodiče na to, s kým jsem… Řekla jsem mu, jak mi je to fuk a zároveň mu vypověděla historku, jak můj otec běžně schladil mé nadšení z Michala Jacksona s tím, že to je opičák a já už, jako asi 8 letá proti tomu zbrojila.. Ano, to byla smutná realita v Česku. Trochu se to od té doby zlepšilo, ale máme před sebou ještě kus cesty… Můj první kontakt s rodinou z Afriky byl asi kolem mých 12 let. Má trochu více progresivní matka mě vzala nejspíš tajně na návštěvu a moc se mi to líbilo. Vždy jsem prostě tíhla k cizincům, co mám na to říct jiného… 🙂

Černoši přátelé

Nicméně více osobní kontakt jsem měla zhruba v roce 2018, kdy jsem si snažila udělat v zahraničí přátele. Po pravdě jsem z toho byla trochu vyplašená, protože jsem především přemýšlela, abych se dotyčné něčím hloupým – i mou nezkušeností, nedotkla. Tehdy jsem vůbec netušila, jak černošky řeší vlasy. Neznala jsem jejich temperament, náturu a odlišnosti mezi pohlavími. Stejně, jako jakému rasismu normálně tito lidé čelí.

Z mé strany to byly upřímně dost zbytečné obavy, s mojí úrovní emocionální inteligence. Ovšem dostala jsem rychle lekci života… A za nimi pár dalších… Ve smyslu, když žijete v zemi, kde většina lidí dostává minimální mzdu ve výši 740 Eur, bílá, pohledná Evropanka, je jako „med pro medvědy“…, bez ohledu na barvu toho medvěda… A každý si chce z toho medu něčeho pro sebe „ukradnout“.


Pokud se zajímáte o povzbuzení a oživení dynamiky ve vašem partnerském vztahu, neměli byste váhat využít mého jedinečného partnerského astrorozboru. Rozebírat vztahy je pro mě hračka a proto vám mohu poskytnout hluboké porozumění a cenné návody na dosažení vzrušujícího a naplňujícího partnerství. Více informací > zde


Čas zastavit nemůžete, ale přesto z něj můžete vytěžit to nejlepší! Změňte svůj život a vše v něm k lepšímu během 12 hodin.. Jsem tady pro vás a vím, jak z vás dostat to nejlepší! Neváhejte se objednat na 15 minutový hovor zdarma, kde vám prozradím, co vše pro vás mohu udělat! Více informací > zde


Nechtěla jsem to vzdát a stále doufala, že si najdu nějaké přátele, kterým bude záležet na mě. Ne na tom, co pro ně mohu či nemohu udělat. A bylo to neskutečně těžké… Z mé strany si to vyžadovalo velikou selektivnost a velmi rychlé smysly, kdy jsem dávala ruce pryč od lidí, kteří o mě neprojevovali hluboký zájem. Nakonec jsem se rozhodla využít svého umu a prostě si začala hledat kamaráda na seznamce… Přišel pochopitelně z jiné kultury. V této kultuře je poměrně časté, že si tito muži / ženy hledají Evropany kvůli dokumentům (získání evropské občanky). Já jsem to ale vůbec neřešila, nechtěla jsem mít vůči němu předsudky.  Brala jsem ho, jako člověka, který si musel projít mnohým, aby mohl žít v Evropě, musel se mnoho naučit, neskutečně přizpůsobit a bojovat, aby to nevzdal. A on si mě za to velmi vážil, respektoval, protože vnímal, že jsem se na něj nekoukala skrz prsty. Ale zalhala jsem mu, že se mi černoši nikdy nelíbili, aby už od počátku věděl, že chci jen přátelství.. A dnes je mým nejlepším kamarádem 6 let, který pro mě udělal v životě první i poslední. Nehledě na to, jestli žije v jiné zemi. Samozřejmě se už dávno dozvěděl pravdu. 🙂

On a můj učitel tance, byli prvními lidmi s africkými kořeny, u kterých jsem mohla skutečně osobně poznat tu krásnou spontánnost, otevřenost, volnost duše, kterou nesvazuje potřeba naplňovat očekávání druhých, stejně jako případné předsudky vůči druhým lidem. Oni nesoudí nikoho. Mají v sobě čirou – někdy až dětskou radost ze života, bez ohledu na to, jaké problémy mají. Mají v sobě nadhled, který jim pomáhá přežít. A přitom všem se oba umí vybraně chovat i v té nejluxusnější restauraci, kde by leckterý český pivař nevěděl, co si má se sebou počít. Zároveň mají velký respekt, obiv k ženám, schopnost taktu a ochotu pomáhat.

Černoch partner

A pak jsem taky konečně potkala svého partnera (a opět jsem si našla na seznamce.. Viděl mě a už mě nepustil), u kterého se objevuje zcela to samé.. A co dalšího má společného s těmi dvěma a oni s ním? Skoro každý člověk s africkými kořeny, který chce trochu lepší život, se musel naučil vystupovat ze své komfortní zóny, tvrdě pracovat pro své cíle. Existovat bez přítomnosti své rodiny, kterou obvykle opravdu milují. Rozšířit své komunikační schopnosti, flexibilitu, empatii, inteligenci a mít odvahy za 3 lidi. Všichni tito 3 muži jsou velice inteligentní, ambiciózní a mají smysl pro realitu. Všichni milují hudbu, tanec… A přesto vše jsou tak zvláštně vyklidnění a tolerantní. Ono to dává logiku, když věříte v Boha, v životě si toho prožijete mnoho kvůli svým zahraničím zkušenostem a předchozímu životu, ne zrovna v bezpečných zemích, jen tak něco, vás opravdu nerozhodí. Zároveň máte smysl velmi rychle vnímat, kdo je upřímný člověk, který chce dávat i dostávat.

Z osobní zkušenosti vím a zároveň jsem se na to i zeptala několika dalších, černoši nejsou těmi, co vám budou dávat dalekosáhlá vyznání lásky, jenže to neznamená, že nemají city. Oni jich mají hodně, a vlastně jsou díky nim uvnitř velmi křehcí, ale jako ostatní muži mají sklony schovávat své pocity. Ale, když vás černoch miluje a je inteligentní, dokáže udělat mnoho kroků kupředu, aby se přiblížil standardům své partnerky, on opravdu „přenese hory“. Chce to jen trpělivost, trochu času, upřímnosti a chvály – i když jsou silní, potřebují chlácholit trochu ega. Nemají problém vám říct, jak vás milují, mají rádi fyzické doteky, milují pohodovou atmosféru doma. Rozhodně si rádi tu pravou partnerku hýčkají, chtějí pro ni být opravdovým chlapem, který ji bude chránit a pomáhat v životě. Mají v sobě upřímnou starostlivost, laskavost, a ano i pověstnou vášeň, smyslnost a rozhodně ne obavy z experimentování v sexu… Pokud mají vedle sebe skvělou, loajální, laskavou, upřímnou ženu, stanou se skvělým, velmi milujícím partnerem.

Přesto vše mezi námi stále panují předsudky, že černoši jsou něco méně.. Ne nejsou, ale každý má svobodnou volbu, co chce udělat se svým životem. Bez ohledu na rasu, si každý člověk vybírá, zda chce svůj život vyplnit studiem, prací, anebo čímkoliv jiným, co je „přes čáru“.

A nyní po výčtu toho, co jsem napsala, si upřímně odpovězte, vy byste si tyto muže nezamilovali..? Asi kvůli tomu sami černoši říkají „When you try black, you never go back“….. Doporučuji si to přeložit.

Až příště nějakého potkáte, místo pohrdání, zkuste trochu empatie, zájmu či při nejmenším respektu..


Chcete si zlepšit svůj život a vztahy? Hledáte efektivní pomoc od profesionála, který má všechny potřebné nástroje a zkušenosti? Pak byste se měli přihlásit k odběru mého newsletteru, kde získáte exkluzivní přístup k nejnovějším videím a radám o osobním rozvoji a vztazích, stejně jako nejnovější mimořádné cenové nabídky na mé služby. A jako bonus získáte informace o tom, jak vám mohu pomoci. A to není všechno –  získáte okamžitou slevu ve výši 10% na všechny mé služby!

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s efektivní transformaci života, vztahu a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, účinně a na velmi hluboké úrovni.

černoši