Falešná láska

Falešná láska – Něco, co může začít, jako pohádka – plná přeludu o oboustranné lásce, kde toho druhého milujete tak moc, že jste pro něj ochotni udělat všelicos, se může proměnit tak trochu v noční můru, z které se probudíte v momentě, kdy zjistíte, že ten druhý necítí ani omylem potřebu být nadále přítomen ve vašem životě. Jako odůvodnění své neschopnosti použije samozřejmě všelijaké výmluvy.. Vítejte do falešné hry na lásku. 

Není vůbec podstatné, jestli to bude výmluva charakteru, jak vy chcete moc, kdy druhý není připraven. Nebo, že se druhý cítí svázán. Častokrát se dokonce nedozvíte vůbec nic, druhý zkrátka odejde nebo se přizná k tomu, jak se zamiloval/a někde jinde.

Láska na celý život

V počátku toho všeho byla vaše bláznivá láska.. A vy jste si mysleli, jak to ten druhý opětuje. Jak je tedy vůbec možné, že se tohle stalo? Já vám to prozradím naprosto upřímně… Vy jste se sice bláznivě zamilovali, ale bylo to do představy o druhém, který k vám cítil formu náklonosti, sympatií, přitažlivosti nebo dokonce si prostřednictvím vás chtěl něco zajistit a šlo tedy o zájem nikoliv o hluboké city. Právě proto, že druhý necítil hlubokou lásku, jako vy, tak tyto city plné pouhé náklonosti, sympatií apod. vyhořely… A když ty vyhoří a v základu neexistuje právě ta hluboká láska, dotyčný bude chtít dříve či později zmizet z vašeho života, neboť v sobě nemá potřebné množství, hloubku citů, které by jej motivovali přežít vaše nejhorší a užít si s vámi vaše nejlepší.

Neopětovaná láska, proč se to stalo zrovna mně?

Jak je možné, že vás druhý nemiloval, i když jste se vy tolik snažili? Důvodů může existovat několik. Často za tím může stát emocionální nevyzrálost druhého. Nevyřešená traumata z minulosti otevírající staré rány prostřednictvím právě vašeho vztahu, i když vy jste měli přitom ty nejlepší úmysly.

I když se to může zdát podivné, druhému poděkujte, že vás zbavil své přítomnosti. Existovat vedle někoho, kdo vás nikdy nemiloval, je hodně málo na to, abyste vedle něj prožili svůj život. Chtěli byste vědět, jak se této nepříjemné zkušenosti příště vyvarovat? Znám spoustu triků, jak to poznat! Neváhejte se mi ozvat.

Hledáte konkrétní rady pro vaše vztahové problémy? Z vaší jiskřičky naděje na vylepšení, umím vykřesat ohňostroj! Více informací >

Chcete získat 10% slevu na všechny služby? Získat, jako první videa, rady zdarma o osobním rozvoji, vztazích a další mimořádné cenové nabídky, nebo snad informace o tom, jak vám mohu pomoci?  Přihlaste se k odběru.. > zde