bohyně

Jak být pro partnera bohyně

Žena – bohyně! Kolikrát jste četli podobný titulek? Přeci, když jsme dokonalé ženy – bohyně, tak od nás náš milý neuteče…. V očích muže musíme být viděny, jako „omezený zdroj“ – jediná svého druhu, když kolem je tolik žen! Dokonalé ženství má v „popisu práce“ v podstatě i tantra.  Jak tedy být tou dokonalou ženou, která musí zvládnout ukočírovat partnera, skákající děti po obýváku a ještě do toho řešit práci? Tohle zní, jako nadlidský výkon hodný Wonder Woman… A není to celé náhodou nesmysl?

Když bych dala dohromady všechny rady o tom, jak být bohyní pro muže, vyšlo by z toho ve zkratce asi toto. Dbejte o sebe, ale ne extrémně moc, aby muž neměl pocit, že se kouká na masku. Vytvářejte pro něj teplo domova, dovolte jeho očím, aby někdy spočinuly na vašem pikantním outfitu, co si vezmete sem tam na sebe.

Muž je tvor vizuální

Muž je tvor vizuální. Buďte sebevědomá, nezapomeňte na svůj smysl pro humor. Sem tam něco změňte na svém vzhledu a to se může týkat i parfému, neboť stále stejné = nudné. Rozhodně partnera svádějte, hrajte si s ním hry – typu, že si před ním budete smyslně roztírat krém na těle. No a nakonec mu nikdy nic nevyčítejte, nedělejte scény a vždy buďte milující, oceňující oporou… Tohle vše zní, jako science fiction, že? Upřímně nejen mně, protože potíž je ta, že chlap dokonalý není. Nikdo nejsme dokonalý. Umím se srovnat s tím, že můj partner díky svému vrozenému nastavení pro mě musí být hrdina. Ale ptám sebe samotné, proč já pro něj musím být nějaká zatracená bohyně? Něco vám o sobě prozradím… Své dva poslední vztahy jsem zasvětila tomu, že jsem byla bohyní a to beze srandy! Naplňovala jsem výše uvedené na 99% v době více než 16 let, nemám důvod lhát. A chcete vědět k čemu mi to bylo? K ničemu. Nic z toho mě nepřivedlo k mé spokojenosti. Ke spokojenosti mých partnerů asi určitě, jenže otázkou je, do jaké míry se vezli. To mě donutilo se zamyslet nad celou touto „filozofií“ o bohyni a podstatně ji zjednodušit, neboť ji opravdu nemusíme naplňovat na 99%, jako jsem dělala já. Chcete vědět, jak být pro partnera bohyně?

Jak tedy být bohyně

Ta nejjednodušší rada, kterou vám mohu dát je… „Každou minutu se k partnerovi chovejte dle toho, že k sobě patříte“. Vtip je v tom, že takto to musí být nastaveno i ve vaší hlavě, aby to mělo požadovaný efekt. Zkuste si vybavit první měsíce té největší zamilovanosti a toho nezlomného pocitu, že k sobe s tím druhým patříte, ať se děje, co se děje (nemyslím tím, že jste pro sebe jistá, zaručená samozřejmost, o kterou není potřeba pečovat a snažit se). K čemu všemu vás ta zamilovanost motivovala? K jakému dobrému chování, přístupu, pozornosti…? Začněte se podle toho opět chovat a budete pro partnera „omezeným zdrojem“, pro který se chce snažit a pracovat (do té míry, kdy bude možná i více pomáhat). To, že k sobě patříte, ovšem neobsahuje prvky citové závislosti, protože, když k sobě s někým patříte a víte to, nemáte strach si dát trochu prostoru pro své „volné dýchání“… Jestliže se k partnerovi dokážete chovat ve smyslu „patříme k sobě“, je s tím spojen natolik pozitivní přístup, co na muže působí, jako „vábnička“. Muži potřebuji být inspirování, motivování a z toho důvodu je pozitivita více nežli vítána. Jestliže to dokážete a ten druhý není notorický sukničkář, je váš a na dlouho. A vy se nebudete muset honit za tím, abyste byli perfektní bohyně, protože být spokojené by mělo být vaší metou. Pro muže je velmi sexy, když je žena spokojená – věřte mi.

Hledáte účinnou pomoc pro váš vztah? Nevíte, jak na vašeho partnera? Neváhejte využít >  3 měsíců s Mirkou či konzultace.

Chcete získat 10% slevu na všechny služby? Získat, jako první videa, rady zdarma o osobním rozvoji, vztazích a další mimořádné cenové nabídky, nebo snad informace o tom, jak vám mohu pomoci?  Přihlaste se k odběru.. > zde