Jak si vybrat muže

Jak si správně vybrat muže

Říká se v životě musíte potkat jednoho muže, jež by se dal označit za zmetka, hovado – omlouvám se za ten výraz. A pak jeden dobrý protějšek, který opustíte kvůli tomu, že vám něco chybí. To ono něco může být 10 – 30% k totální spokojenosti. Kdy se to děje z důvodu, abyste konečně pochopili, co vlastně potřebujete.. a pak toho dotyčného našli. 

„Nejnovější objev“, že čím více protějšků budete v životě mít, abyste se dostali k tomu nevhodnějšímu mě vůbec nepřekvapuje. Jsou to uštědřené lekce a zkušenosti, které nám mohou pomoci dobrat se k tomu nejvhodnějšímu protějšku. Tyto zkušenosti mám za sebou i já, a o to více mě to donutilo zaměřit se na psychologii výběru vhodného protějšku a vůbec na efektivní způsob online seznamování.

Přesto je ale nutné si položit otázku, proč je tolik lidí single?

Nejčastěji za tím stojí tři důvody. Nejsme srovnaní se svým předchozím rozchodem – rozchody. Nepoučili jsme se z vlastních chyb a proto opakujeme stejné vzorce chování, jež si přenášíme do vztahu nového. Všechny tyto věci jsou poměrně známé. Jenže už málokdo se baví o nevhodném výběru samotného protějšku. Právě při výběru vhodného protějšku se můžeme nechtěně dopouštět extrémních očekávání, kdy nám vedle toho naprosto ujíždí smysl pro realitu ve smyslu hodnocení chování druhého v přítomnosti. Řada koučů v tom smyslu prosazuje dát si vztah na zkoušku v době 3 měsíců a pak se rozhodnout, zda to má smysl.

Za mě jsou i tři měsíce zbytečné, protože když do vztahu jdete se zdravými očekáváními, smyslem pro realitu, tuto dobu ani nepotřebujete (jestliže už máte nějaké zkušenosti za sebou). Samozřejmě chápu, že řadu lidí mohou pobláznit hormony a zdravý úsudek jde stranou. Také se mi to jednou stalo, ovšem byla to nesmírná lekce proto, abych se vrátila zpět ke „kořenům“. Při výběru se MUSÍME řídit hlavou i srdcem zároveň. Pokud vypneme jedno nebo druhé, nedopadne to dobře. Když to velmi zjednoduším, v hlavě sedí náš pud sebezáchovy, co nás chrání. V srdci naše emoce a sensualita.

Jaká tedy existuje rada pro správný výběr?

Nežli vůbec začnete randit, je velmi podstatné zamyslet se nad tím, na čem přesně ve vztahu trváte, co absolutně partner musí mít? Kdy v tom směru opravdu nedělejte ústupky. Na všem ostatním se dá pracovat, anebo to lze tolerovat. Za předpokladu, že muž chce a je v tom směru ještě takzvaně „tvárný“.

Základem je: Poznávání, trávení času dohromady, analyzování osobnosti včetně toho, co má rád a nerad. Zjistit si jeho cíle.

Když už začnete randit, pozorujte, zda se druhý projevuje tak, že mu záleží na tom, co si o něm myslíte? Dává najevo ochotu pracovat na sobě, aby byl pro vás skvělým partnerem, který si VÁS zaslouží, protože je očividné, že vás doslova vidí, jako svou „výhru v loterii lásky“? Kdy všechny jeho slova se neustále odráží v činech a je tedy nanejvíc jasné, že vám naslouchá a chce vás brát v potaz? Jestliže se vám něco nelíbí, nebere to, jako podněty, jak jej nutíte, aby se změnil, ale jako inspiraci, jak vám má vyjít vstříc, jak se má s vámi sladit. Ano – muž se s vámi musí sladit nehledě na své odlišné pohlaví. Právě proto se říká, že „ten pravý partner učiní partnerku silnější a ona jej citlivějším“.

I přesto, že je to velmi omílané, zmíním se o dalším důkazu náklonnosti. Zahrnuje vás do svých plánů, je vůči vám otevřený ve všech směrech. Představí vás lidem, na kterých mu záleží. Vídá se s vámi, i když s ním nemůžete mít sex.

Navíc existuje takové velmi jednoduché pravidlo, pokud partner během jednoho – dvou let nedává najevo, že vás chce vážně dovést k oltáři, je na čase zamyslet se nad jeho úmysly (pokud vy sami stojíte o vážný závazek). Partner, který vás bude skutečně chtít, se bude mít sám potřebu v počátku vztahu poměrně dost ujišťovat o vašich úmyslech, a bude to rozhodně vidět. Uvědomte si prosím, i on možná prošel tím, že mu někdo zlomil srdce, ublížil, využil jej a je to z toho důvodu zcela logické. Být zranitelný může být pro muže poměrně těžké, a právě proto je ženská empatie (pochopení, naslouchání) tím, co mu může pomoci s tím, aby sebral odvahu a shodil své masky, zeď.

V ideálním případě při dostatečném průzkumu do 3 měsíců objevíte jeho nejhorší vlastnost. Pokud vám to úplně tolik nejde, doporučuji vám minimálně astrorozbor partnera, který to udělá za vás, anebo přímo partnerský astrorozbor. Jakmile tuto jeho nejhorší charakterovou vlastnost budete znát, měli byste se zamyslet nad tím, jestli ji natolik akceptujete, že s daným vědomím dokážete žít – a tedy dlouhodobě a spokojeně žít i s partnerem.

Čas zastavit nemůžete, ale přesto z něj můžete vytěžit to nejlepší! Změňte svůj život a vše v něm k lepšímu během 12 hodin díky transformačnímu programu.. Jsem tady pro vás a vím, jak z vás dostat to nejlepší! Neváhejte se objednat na 15 minutový hovor zdarma, kde vám prozradím, co vše pro vás mohu udělat! Více informací > zde

Chcete si zlepšit svůj život a vztahy? Hledáte efektivní pomoc od profesionála, který má všechny potřebné nástroje a zkušenosti? Pak byste se měli přihlásit k odběru mého newsletteru, kde získáte exkluzivní přístup k nejnovějším videím a radám o osobním rozvoji a vztazích, stejně jako nejnovější mimořádné cenové nabídky na mé služby. A jako bonus získáte informace o tom, jak vám mohu pomoci. A to není všechno –  získáte okamžitou slevu ve výši 10% na všechny mé služby!

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s efektivní transformaci života, vztahu a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, účinně a na velmi hluboké úrovni.

Jak si vybrat muže