Čech milenec

Stejné kopulační pohyby u mnoha milenců, smutné maximum

Stejné kopulační pohyby u mnoha milenců, smutné maximum.. Jak vypadá skvělý milenec?

Vše hotovo do 15 minut včetně svlečení. Průměrná velikost penisu, malá fyzická výkonnost, totálně omezená snaha. „Sexuální“ kreativita omezující se jen na sáhnutí po flašce piva.. Zoufalé dotazování ze strany ženy „můžeš mě políbit, věnovat se mi?“. „Víš chybíš mi…. “ Partner odpovídá „Co zase chceš?“. Zní to drsně? Vítejte nejen do ložnice mnoha českých párů… Rozhodla jsem se vystavit opačnému pohlaví účet…

Muži mají být lovci.. Muži mají pro ženu makat, snažit se, dobývat ji, milovat ji a umět jí naslouchat. Tak v českých vodách máme často dva extrémy.. Jeden je popsán v úvodu toho článku, druhý je o tom, že když už je muž trochu více sexuálně schopný, svolný… Jde často o sukničkáře i ve 45 letech… Víte, i když jsme my lidé stále zvířata, tak na rozdíl od zvířat máme všichni schopnost o sobě a svých činech plně rozhodovat. Stejně, jako si uvědomit důsledky svého chování. To platí absolutně rovnocenně pro obě pohlaví a vše ostatní jsou výmluvy. Přijde vám to extrémní? Ale ono to tak zkrátka je.

Láska je v dlouhodobém měřítku otázka volby – volit si vědomě jednu osobu navzdory všemu, a i sex je volba. Zhruba 4% procenta populace spolu zůstane po zbytek života. Zhruba 8% populace nezažívá v sexu nudu. Já nevím, jak vy… Ale svůj poslední protějšek jsem si vybrala na základě dvou faktorů. Prvním byla míra našeho spojení po všech úrovních. Druhým faktorem, který jsem vzala v potaz a dala mu velkou důležitost, byl sex. Protože bez dobrého sexu, je život nejen pěkná nuda, ale, ať již chcete či nikoliv, sex je potvrzením lásky ve vztahu. A měla jsem velké štěstí, neskončila jsem s Čechem, ale s mužem z Jižní Ameriky. Zkrátka chci být v těch 11% populace, kteří budou ve vztahu, co za to bude zatraceně stát a kde se chlap ke mně bude chovat, jako ke své princezně.


Pokud se zajímáte o povzbuzení a oživení dynamiky ve vašem partnerském vztahu, neměli byste váhat využít mého jedinečného partnerského astrorozboru. Rozebírat vztahy je pro mě hračka a proto vám mohu poskytnout hluboké porozumění a cenné návody na dosažení vzrušujícího a naplňujícího partnerství. Více informací > zde


Čas zastavit nemůžete, ale přesto z něj můžete vytěžit to nejlepší! Změňte svůj život k lepšímu během 12 hodin.. Jsem tady pro vás a vím, jak z vás vytáhnout to nejlepší! Neztrácejte čas s konkurencí – Jděte rovnou ke zdroji svého úspěchu, protože vám mohu zaručit, že u mě to ztráta času nebude! Neváhejte se objednat na 15 minutový hovor zdarma, kde vám prozradím, co pro vás mohu udělat! Více informací > zde


Když vezmu v potaz statistické údaje, které jsem zmínila již v jednom ze svých příspěvků… Kdy 59% mužské populace je spíše spokojeno se sexem, přičemž 53% z toho kouká na porno.. Očividně je něco zatraceně špatně. A bohužel jsem na vlastní zkušenost a rovněž díky doznání mnoha klientek ještě nevyslechla, že by toto „vzdělávání“ mělo často nějaký pozitivní efekt. Víte, co totiž dělá skvělého milence? Je to několik věcí..

Co tvoří dokonalého milence

Investovaná empatie, něžnost (ano, muži ji v sexu mají mít), trpělivost ženu navádět a dodávat jí sebevědomí, neboť to může ženě pomoci, aby se postupně uvolnila. Protože, když bude uvolněná, bude se to více líbit i vám. Navíc se pak třeba i více odváže.

Muž musí mít výdrž!! „Heleď, pánové upřímně.. Je mi jedno, jakou cestou na to půjdete pro dobro ostatních žen. Jestli půjdete cestou větší praxe (projdete sexuálními zážitky s více ženami během života), cestou meditace, jógy, pilulek, ale prostě ten čas aktu je třeba někdy natáhnout z 5 /10/ 15 minut alespoň na 35 minut. A věřte mi, že to jde… Je to otázka především praxe“.

Četnost.. Představa typu, že ženě stačí sex jednou za měsíc nebo za rok.. No u řady žen asi jen v tom případě, když jde o sex děsný, tak dělají vše, aby se mu vyhnuly..

Buďte kreativní, protože je šílená nuda dělat v posteli stále to samé. Snažte se zamyslet, co by si taky vaše přítelkyně / žena tajně přála, nebo se jí upřímně zeptejte a plňte nesobecky jedno přání za druhým. Bude vám vděčná, bude vás o to více milovat a ještě se vámi může stát v pozitivním slova smyslu posedlá (tím sexem s vámi).

Chovat se stále, jako chlap, který chce taky dobývat. Je úplně jedno na, jakých sexuálních praktikách ujíždíte, jestli jste submisivní, dominantní. Přesto vše se stále můžete chovat, jako chlap, který by měl ženu umět sám proaktivně chytit, políbit, obejmout, říci jí, jak je krásná a přitažlivá. Dělá to divy!

Jestliže jste nebyli obdařeni délkou, podívejte se, co byste mohli na svém „drobkovi“ použít, aby to vaší partnerce udělalo dobře, ale dejte si prosím pozor na to, jaké chemické škodliviny daný materiál obsahuje, abyste pravidelně neohrožovali své zdraví.


Chcete si zlepšit svůj život a vztahy? Hledáte efektivní pomoc od profesionála, který má všechny potřebné nástroje a zkušenosti? Pak byste se měli přihlásit k odběru mého newsletteru, kde získáte exkluzivní přístup k nejnovějším videím a radám o osobním rozvoji a vztazích, stejně jako nejnovější mimořádné cenové nabídky na mé služby. A jako bonus získáte informace o tom, jak vám mohu pomoci. A to není všechno –  získáte okamžitou slevu ve výši 10% na všechny mé služby!

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s efektivní transformaci života, vztahu a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, účinně a na velmi hluboké úrovni.

Čech milenec