Kurzy instantního štěstí a dokonalosti

Kurzy všeho druhu pro osobní rozvoj, které slibují, že vám díky všelijaké metodě pomohou dojít k  lásce, hojnosti, sebepřijetí, úspěchu = dokonalosti. V posledních 3 letech s nimi opravdu roztrhl pytel. To mě motivuje vám sdělit pravdu, kterou vám oni nikdy neřeknou a kterou říkám já svým klientům. Proč to říkám? Protože nejsem zaměřená na prodávání vzdušných zámků, ale na realizování reálných, dosažitelných, prokazatelných změn. 

Zeptejte se sami sebe proč vlastně chcete dosáhnout dokonalosti, perfektní, sladké lásky – sebelásky, na kterou z logiky věci má navazovat hojnost a úspěch?  Jak jste přišli vůbec na to, že dosažení dokonalosti, kdy vy budete bez jakékoliv větší chyby je reálný, dosažitelný cíl? Jen stroje mohou (a stále ještě úplně nejsou) být dokonalé? Proč chcete dosáhnout stavu být strojem? Jen kvůli tomu, že vám předražené kurzy říkají, jak je to správná cesta k hojnosti, úspěchu, sebelásce apod.?

Kurz seberozvoje, co vám opravdu nepřinese?

Pravda je taková, že když na sobě budete pracovat sami nebo s někým, kdo ví, co dělá… Neznamená to, že vaše pochybnosti navždycky zmizí, žádné další negativní myšlenky se nebudou vytvářet, zapomenete na svou veškerou bolest, najdete spásné poslání. Proč? Protože já ani vy nejsme stroje. Valná většina z nás se nemůže odtrhnout od světa kolem, zavřít se na 20 let do buddhistického kláštera, kde nebudeme skoro jíst, věnovat se jen meditaci a maximálně se rozparádit u Kung-Fu. I když na sobě budete pracovat pravda je ta, že nikdy nedojdete ke stavu dokonalosti, ale dojdete k tomu, že se můžete stát svým nejlepším přítelem, který sice má někdy pochybnosti, negativní myšlenky, dělá chyby, ovšem ty jej neovládají.

Dlouhodobá spokojenost díky kurzu, dosažitelný cíl?

Právě díky tomu si dokážete stanovovat cíle, překonávat odvážně a vytrvale překážky, mít dobré vztahy s druhými  (které jsou v souladu s tím, co potřebujete) a díky tomuto přístupu se dopracovat k dlouhodobé spokojenosti – neznamená trvalá, neměnná, dokonalá.  To je nereálný stav. Prosím uvědomte si, že pochybnosti, nedůvěra jsou součástí našeho pudu sebezáchovy, který má i dobrý cíl – chránit nás. Až si příště budete chtít koupit další předražený kurz, zeptejte se sebe samotných – Slibuje mi tento kurz dosažení magické nirvány, dokonalosti, absolutního sebepřijetí – potřebuji to, je to reálný cíl? Pomůže mi to naučit se ovládat tak, abych si v životě neškodil/a…? Nic jako dokonalé sebepřijetí neexistuje, protože svět se kolem nás neustále vyvíjí a my se do něj flexibilně učíme vsazovat své představy, co musí být v souladu s realitou. Z toho důvodu se chtě nechtě musíme vyvíjet i my a umět přijímat rovněž to co se nám nelíbí. To, že nám to občas nejde, je projevem naší lidskosti. Dosažení sebevědomí, sebekontroly, cílů je konstantní, kontinuální proces. Neexistuje žádná instantní metoda – wow moment, který vám to dodá v jednom okamžiku, napořád a v dokonalé – nejlepší podobě, neboť nic není neměnné.

Hledáte intenzivní pomoc, která je zaměřená na řešení VŠECH vašich osobních problémů – doslova rychlého zmizení z vašeho života, neváhejte využít služby > 3 měsíce s Mirkou

Chcete získat 10% slevu na všechny služby? Získat, jako první videa, rady zdarma o osobním rozvoji, vztazích a další mimořádné cenové nabídky, nebo snad informace o tom, jak vám mohu pomoci?  Přihlaste se k odběru.. > zde