jak si muži vybírají ženy

Jak si muži škatulkují ženy

Jak si muži škatulkují ženy? Vy jste o tom nevěděli? A do jaké kategorie spadáte? Ano málokde se o tom píše, ale je to holý fakt. Takřka každý muž v počátku jakéhokoliv kontaktu s novou ženou, ji obvykle zatraceně rychle zařadí do škatulky – podle toho, jak zapadá do jeho představ o typu vztahu a partnerce. Když to přeženu, muž ví už po pár dnech, jestli chce danou ženu dovést k oltáři. Proč se to vůbec děje?

Na biologické úrovni je pro muže jednoduché dosáhnout orgasmu, vlastně s kýmkoliv. Takže rychlé zařazení do určité skupiny u muže odráží jeho připravenost na závazek, skutečný zájem a jeho následný přístup – dle toho, jakou hodnotu ženě přikládá. Pro nás ženy je situace složitější, ne všechny, vždy a s každým můžeme dosáhnout vyvrcholení. A proto si musíme opravdu vybírat partnera, která pro nás bude mít tu největší hodnotu. Náš přístup je tedy o to více ovlivněn nutností druhého poznat. Zatímco muži tento vnitřní výběr obvykle vytvoří na základě celkové přitažlivosti, vzájemného spojení a dle toho, jak žena zapadá do jeho představ. Kdy k vyhodnocení dojde nikoliv na základě hlubokého poznání, ale na základě toho, kdy se muž spíše nežli na komunikaci soustředí, jak si se ženou užívá čas. Právě sex pak může muže značně oblbnout a vyvolat u něj nějaké hlubší emoce. U žen je tento výběr daleko více složitý a zahrnuje hlubší poznání.

Čím dalším je toto škatulkování způsobeno?

Škatulkování žen muži může být rovněž způsoben i kulturními, osobními zkušenostmi. Řada mužů má svou vlastní představu o ideální partnerce a tak je to samozřejmě v pořádku. Z toho důvodu se v počátku vztahu snaží co nejrychleji posoudit, zda daná žena zapadá do této jeho představy. Existuje rovněž i skupina mužů, jež předně motivuje fyzická přitažlivost,  kdy se rozhodují hlavně dle toho, zda si s ženou dokážou představit spíše krátkodobý či dlouhodobý vztah. Nakonec řada mužů může být ovlivněna i tlakem okolí, rodiny, přátel, aby šli do vztahu se závazkem.

3 typy škatulek, tak v které jste vy?

Ráda bych uvedla velmi důležitý detail, i když si vás muž zařadí do škatulky nejvyšší, je velmi lehké klesnout do jiné! A zároveň je velmi obtížné začít v té nejnižší kategorii a doufat, že vystoupáte výš. Ve většině případů se to opravdu neděje. A jestliže si vás muž zařadil to té nejvyšší, může hodně pospíchat se vztahem ze strachu, aby mu vás někdo „nevyfoukl“.

První škatulka – „Dost dobrá jen na sex“ – Ohh dámy, je mi to moc líto, ale tady vztah nečekejte. Pokud stále doufáte, že muž si to u sebe nějak změní, zamiluje se, připraví se na vztah apod., s největší pravděpodobností ztrácíte čas a měly byste se poohlédnout po někom, kdo chce to samé, co vy, a už od začátku si váš zařadí do správné kategorie

Druhá škatulka – „Dobrá na vztah, ale k oltáři to nevidím“ – To nezní špatně ne? Jenže u této kategorie musíte ve skutečnosti počítat s tím, že muž vnímá, jak si vlastně nevyhovujete ve všech oblastech – nepasujete k sobě, ale je s vámi, protože jste hodná, staráte se o něj, on má nějakou zábavu, jídlo, sex apod.

Třetí škatulka – „Hmmm…. Chci ji zkusit dovést k oltáři“ – Přístup muže je od už od prvního rande ovlivněn skutečností, že ve vás vidí ženu, kterou by chtěl dovést k oltáři a tomu bude odpovídat jeho přístup, jeho zohledňování vašich pocitů, pozornost detailům kolem vaší osoby a to, že pro něj budete prioritou ve všech ohledech.

Nakonec bych dodala „dámy neslevujte“ a nepřistupujte na tuto „mužskou hru“, postavte se za sebe, dejte najevo sebevědomě, co chcete a mějte dostatek vnitřního seberespektu, sebelásky, abyste odkráčely od situace / vztahu, který vám nevyhovuje a udělaly to, co nejrychleji. To, že vás muž nezařadil do třetí škatulky, totiž neznamená, že tam venku není fronta chlapů, kde by vás někdo z nich nezařadil do té, co si zasloužíte a od prvního momentu! Nezapomínejte, že z obou stran je to nakonec vždy o tom, jak si společně sednete. Když se k sobě dva lidé nehodí, nehledě na možnou toxicitu člověka, budou se k sobě stejně chovat (i jen jeden z nich k tomu druhému) nevhodně.

Chcete si zlepšit svůj život a vztahy? Hledáte efektivní pomoc od profesionála, který má všechny potřebné nástroje a zkušenosti? Pak byste se měli přihlásit k odběru mého newsletteru, kde získáte exkluzivní přístup k nejnovějším videím a radám o osobním rozvoji a vztazích, stejně jako nejnovější mimořádné cenové nabídky na mé služby. A jako bonus získáte informace o tom, jak vám mohu pomoci. A to není všechno –  získáte okamžitou slevu ve výši 10% na všechny mé služby!

A pokud hledáte opravdu rychlou a efektivní pomoc, pak byste měli vyzkoušet mou unikátní službu – transformační program „3 měsíce s Mirkou“. Během pouhých 12 hodin vám tato služba může radikálně změnit váš život a vztahy. Mým cílem je vám pomoci dosáhnout úspěchu a štěstí, a to vše bez zbytečného čekání. Proto neváhejte a objednejte se na 15 min rozhovor zdarma, kde vám ráda prozradím, co pro vás mohu udělat! Více informací > zde

jak si muži vybírají ženy

Jak muži škatulkují ženy