Vyrovnaný muž

Jak poznat, že je muž nevyrovnaný člověk?

Nevyrovnaný člověk, jako partner..

Některé ženy stále hledají svého prince. Některé ženy zase svého zachránce, parťáka. Řada žen hledá „jen“ muže s velkým M. A v tomto ohledu nepíšu o tom, jak je či není muž obdařen. Víte, já si myslím, že všechny ženy by se měly především orientovat na MUŽE VYROVNANÉ.

Proč máme hledat vyrovnaného muže?

Proč je vlastně důležité preferovat vyrovnaného muže? Je to určitá záruka, že se vyhnete domácímu násilí, alkoholismu, nátlaku ze strany partnera. Protože vyrovnaný muž vám dá prostor, abyste byla taková, jaká jste. Nebude se vás snažit formovat, kontrolovat. Nebude na vás přehnaně žárlit, trpět výbuchy vzteku. A především bude nakloněn komunikaci, kterou bude preferovat před každodenními hádkami. Vyrovnaný muž vás bude podporovat a chápat v té míře, co jen dokáže.

Neznamená to, že si s ním pokecáte, jako s kamarádkou. Ale bude tady pro vás, naslouchat vám a mluvit bez urážek. U vyrovnaného muže nebudete muset žadonit o pomoc, prostor, lásku, neboť on se ke všemu postaví čelem. Vyrovnaný muž se nechová jako „instinktivní zvíře“ jednající na základě pudů. On ví, že má mozek, který používá. Z toho důvodu neudělá nic čím by vědomě zničil důvěru mezi vámi.

Jak vyrovnaného muže poznat?

Zní to jako science fiction? Oni tady jsou, ale musíte je umět poznat mezi tou hordou mužů, co vyrovnaní nejsou. Pozor! Vyrovnaný nerovná se dokonalý! Jestliže hledáte dokonalého muže, co splní všechny vaše konkrétní představy, které si budujete posledních 10 – 15 let, nedočkáte se. Nicméně partner, který je pro vás opravdu vhodný by měl mít stejnou představu o společné budoucnosti, sdílet podobné hodnoty, mít stejný názor na závazky ve vztahu a ideálně sdílet s vámi nějaké společné zájmy či koníčky. Pamatujte si, že každý na sobě můžeme pracovat a stát se lepšími..

Ve videu s názvem “ Jak poznat vyrovnaného partnera“ najdete pár jednoduchých triků, jak takového muže poznat > https://www.youtube.com/watch?v=sxzh2nWRoyg.

Chcete získat 10% slevu na všechny služby? Získat, jako první videa, rady zdarma o osobním rozvoji, vztazích a další mimořádné cenové nabídky, nebo snad informace o tom, jak vám mohu pomoci?  Přihlaste se k odběru.. > zde