Přátelství s benefity

Přátelství s benefity, aneb když vám muž nenabízí nic lepšího

Tohle bude trochu ožehavé téma.. Přátelství s benefity (sexem). Často se dozvíte povrchní důvody, proč a kdy je to výhodné. Já se ovšem chci vyjádřit k ženám ve smyslu, co vše může rozhodnutí užívat si přátelství s benefity reálně způsobit, a jak se ve výsledku mohou velmi lehce zamotat do velmi emocionálně bolestivé situace. Muži totiž na přátelství s benefity prostě nahlížejí jinak! Tento článek ma za cíl vám to osvětlit.. Tato situace se stala mnoha mým klientkám.. A já cítím nutnost inspirovat ženy k tomu, aby byly příště chytřejší..

Začneme od toho, milé ženy, pokud jste si ASBOLUTNĚ jisté, že na vztah zrovna nemáte emoční kapacitu, náladu a chcete si prostě jen užívat blízkost, v pořádku. Nastavte si pravidla a jděte do toho. Ale NIKDY OPRAVDU NIKDY se nenechejte uvázat do přátelství s benefity od muže, který vám nenabízí nic lepšího, vysílá smíšené signály, anebo vám na rovinu řekne, že vůbec ale vůbec nechce vztah, protože na něj není připraven! Proč?

Čas zastavit nemůžete, ale přesto z něj můžete vytěžit to nejlepší! Změňte svůj život a vše v něm k lepšímu během 12 hodin díky transformačnímu programu.. Jsem tady pro vás a vím, jak z vás dostat to nejlepší! Neváhejte se objednat na 15 minutový hovor zdarma, kde vám prozradím, co vše pro vás mohu udělat! Více informací > zde

Tento muž si vás totiž už DÁVNO zařadil do škatulky „dobrá jen na sex“, kdy vás vůbec nevidí, jako svou potenciální partnerku, kterou chce dovést k oltáři, jež byste se hypoteticky mohla stát v závislosti podle počtu uvařených svíčkových, dezertů, či avokádových toastů.. Proč to tak je? Muž analyzuje vaše kvality daleko rychleji nežli vy. A jako praktik / ten, který se zaměřuje jen na to podstatné, si je moc dobře vědom toho, co zrovna chce či ne a kam by to chtěl vést. Ta šance, že byste se z pozice milenka propracovala k oltáři, je velmi malá. Proč? Protože už od prvního aktu, s kterým jste ze své naivity souhlasila, si vás muž neváží, neoceňuje natolik, aby vás chtěl k tomu oltáři vůbec dovést. A nic na tom nemění ani to, jestli se chová přátelsky, tráví s vámi nějaký čas. Nic z toho pro může neznamená, že je vám zavázaný – protože on přeci už od prvního momentu dal najevo, co chce. A to skutečně znamená, to co chce – ne to, kam byste si to přála dovést vy. Jemu to takto vyhovuje, nemá motivaci na tom nic měnit, neboť vás už dávno pro sebe zařadil pro sebe do škatulky „no go – nic vážného“.

A jak se do toho nezamotat?

V žádném případě nelžete sami sobě, ani tomu druhému. Řekněte, jak to je a co chcete i s vědomím toho, že to druhý nemusí chtít. Nebojte se vyjádřit, že hledáte „materiál na manžela“ a buďte připravené na to slyšet od druhé strany i „nechci“. Upřímně je to daleko lepší, nežli se dostat do něčeho, co vás bude jen dlouhodobě zraňovat a udržovat ve slepé naději. Jestliže to neuděláte, ta pravděpodobnost, že se dostanete do něčeho pro vás velmi zraňujícího, neperspektivního, je prostě velká.

Když naopak budete upřímné, otevřené, může se vám poštěstit, že i když muž bude/může vstupovat do prvotního kontaktu s motivací sexu (to se prostě děje u mužů, spíše nežli u žen), ale na stranu druhou sám vnitřně touží po lásce, protože se cítí připravený, pokud se mu budete opravdu neskutečně líbit, a on od vás uslyší, co opravdu chcete, sám převezme iniciativu, a začne se velmi proaktivně podílet na budování vztahu s vážnou perspektivou.

Chcete si zlepšit svůj život a vztahy? Hledáte efektivní pomoc od profesionála, který má všechny potřebné nástroje a zkušenosti? Pak byste se měli přihlásit k odběru mého newsletteru, kde získáte exkluzivní přístup k nejnovějším videím a radám o osobním rozvoji a vztazích, stejně jako nejnovější mimořádné cenové nabídky na mé služby. A jako bonus získáte informace o tom, jak vám mohu pomoci. A to není všechno –  získáte okamžitou slevu ve výši 10% na všechny mé služby!

Přátelství s benefity