Nedaří se vám dlouhodobě

Dlouhodobě se vám nedaří, jak se s tím poprat?

Dlouhodobě se vám nedaří? V dnešním nejistém světě, kde se vše tak rychle mění, se absolutně každý muže dostat do situace, že se mu nebude v něčem dlouhodobě dařit… Jak se s tím ale poprat? Jak to psychicky zvládnout?

Víte, když jsem se po druhé za 4 roky ocitla ve velmi nepříjemné životní situaci, sama v zahraničí, bez přátel, bez rodiny či jakékoliv vnější pomoci, slovo „přežít“, dostalo velmi hluboký rozměr.. Stala jsem se mistrem přežití. Ale nejen to, já se stala mistrem v tom, jak se z toho nezbláznit a ba naopak být ještě více produktivní ve všech směrech. Jak jsem to udělala? Níže vám přináším několik rad..

Jak se z toho nezbláznit?

Uvědomte si, že to je jen fáze, část života, jež je sice vaší realitou, ale nebude vaší budoucností. Nicméně bez přijmutí faktu „ano, teď je to zatraceně nepříjemné a opravdu se mi to děje“, to vaše hlava bude stále popírat, bojovat s tím. Bohužel nic z toho nepřispěje ke zlepšení. Přijmutí reality, skutečnosti, že obtíže jsou nutnou součástí života a nemůžete se jim nijak vyhnout, je v počátku klíčové.

Snažte se podívat na situaci z jiného úhlu pohledu, uvědomit si, jestli vám nepřináší nějakou příležitost se například něco nového naučit.

Nepřestaňte pracovat, snažit se a věřit v sebe. V momentech, kdy mi bylo nejhůře, jsem se vždy donutila dostat své myšlenky zpátky k tomu, co vše jsem už ve svém života dokázala a přečkala, což mi přinášelo vědomí toho, že zvládnu i to další nepříjemné. V momentech, kdy jsem měla vztek. Nijak jsem jej v sobě nedusila, ale našla pro něj vhodný, volný průchod. Když jsem ztrácela naději, našla jsem útěchu ve svých osobních modlitbách. Když jsem začala pochybovat o vlastní hodnotě, připomínala jsem si vše, co vše je na mě dobré a užasné.


Čas zastavit nemůžete, ale přesto z něj můžete vytěžit to nejlepší! Změňte svůj život k lepšímu během 12 hodin.. Jsem tady pro vás a vím, jak z vás vytáhnout to nejlepší! Neztrácejte čas s konkurencí – Jděte rovnou ke zdroji svého úspěchu, protože vám mohu zaručit, že u mě to ztráta času nebude! Neváhejte se objednat na 15 minutový hovor zdarma, kde vám prozradím, co pro vás mohu udělat! Více informací > zde


Rozdělila jsem cíle na menší a dosažitelné, abych vnímala pokrok. Člověk se totiž někdy může dostat do situace, kdy i malý krůček dopředu, je pokrokem. A za vše, co se podařilo jsem se hodně pochválila a daný moment si pořádně vnitřně užila.

Během procesu zlepšování jsem vždy vyhodnocovala mé výsledky. Ve chvílích klidu, s čistou myslí, jsem přemýšlela nad příčinami problémů a nad tím, jakých jsem se dopustila chyb a snažila jsem se z toho poučit.  Tato sebereflexe vám může pomoci přijmout konkrétní kroky ke zlepšení.

Nebojte se vyhledat psychickou podporu druhých lidí, jestliže jsou pozitivní. Může vám to přinést potřebnou útěchu a znovu obnovit vaši víru. Pokud takové lidi kolem nemáte, vyhledejte profesionální podporu.

Vyhledávejte jakoukoliv relaxaci, ať už psychického či fyzického charakteru. Doporučuji vám obě. Snažte se jíst zdravě, dobře spát, chodit na procházky. Jestliže to je jen trochu možné, pokračujte se svými koníčky.

A nakonec mějte trpělivost. Chápejte, že je přirozené narážet na komplikace, protože život není vždy plný jen úspěchu. Neztrácejte ze zřetele výsledek, kterého chcete dosáhnout. Posuzujte danou situaci vždy z hlediska toho, zda je více důležité nakonec dosáhnout svých cílů, anebo se  soustředit na dílčí nepříjemnosti a patlat se v nich, být nahněvaný apod. Protože i hněv je energie, kterou můžete nasměrovat právě za dosažením svého cíle.. nežli do samotného vztekání.


Chcete si zlepšit svůj život a vztahy? Hledáte efektivní pomoc od profesionála, který má všechny potřebné nástroje a zkušenosti? Pak byste se měli přihlásit k odběru mého newsletteru, kde získáte exkluzivní přístup k nejnovějším videím a radám o osobním rozvoji a vztazích, stejně jako nejnovější mimořádné cenové nabídky na mé služby. A jako bonus získáte informace o tom, jak vám mohu pomoci. A to není všechno –  získáte okamžitou slevu ve výši 10% na všechny mé služby!


Pokud se zajímáte o povzbuzení a oživení dynamiky ve vašem partnerském vztahu, neměli byste váhat využít mého jedinečného partnerského astrorozboru. Rozebírat vztahy je pro mě hračka a proto vám mohu poskytnout hluboké porozumění a cenné návody na dosažení vzrušujícího a naplňujícího partnerství. Více informací > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s efektivní transformaci života, vztahu a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, účinně a na velmi hluboké úrovni.

Nedaří se vám dlouhodobě