Propojení v partnerském vztahu

Co v partnerských vztazích podporuje a ničí propojení

Mnoho vztahů začne na základě krásného, vzájemného propojení, které se ovšem dříve či později zničí, protože jej jeden či oba neumí hýčkat. Když by se každý z nás zeptal „Co jsem dnes udělal/a pro to, abych se propojil/a s druhým“, a dělali by to oba dva, řada vztahů by byla o mnoho lepší. To je prostě smutný fakt..  Právě to mě přimělo pro vás napsat článek o tom, co nás ve vztazích vlastně propojuje a co naopak toto propojení ničí..

Co v partnerském vztahu podporuje propojení

Základním aspektem propojení a nikoho to určitě nepřekvapí, je otevřená komunikace. Jak taková otevřená komunikace vypadá? Je laskavá, upřímná, bezpečná, a je v ní prostor pro sdílení pocitů, potřeb a myšlenek bez toho, aniž by na vás ten druhý útočil.

Zdravá komunikace si rovněž vyžaduje chuť a úsilí projevovat vzájemnou empatii. Jak chcete s kýmkoliv vybudovat hluboké propojení, když se nejste ochotni vcítit do pocitů druhého člověka, které sice mohou být jiné, jenže druhý má na ně právo, protože to prostě není vaše dvojče? Empatická validace pocitů druhého člověka, je pro propojení s ženou absolutně klíčová!

Propojení ve vztahu podporuje oboustranná podpora. Což obnáší podporovat druhého v jeho cílech, koníčcích, touhách. A stát při jeho boku v dobrých i zlých časech. Zní pro vás, jako klišé? Jenže takto to má opravdu být. A teď ošemetná záležitost, někdy druhý může dělat něco, co se nám nelíbí… Máte právo vyslovit nesouhlas? Ano máte, ale přesto byste měli říci „I když mám jiný názor, stále tě podporuji“. A to nejdůležitější? Prosím uvědomte si, jestliže druhému daná aktivita neubližuje, neničí váš vztah, podporu si opravdu zaslouží.

Propojení ve vztahu podporují pochopitelně společné zájmy, sdílení aktivit, ale já osobně bych do toho ještě přidala sdílení času, kdy budete spolu jen vy dva exkluzivně bez technologického ruchu a neustálé online dostupnosti.

Tento seznam by nebyl kompletní, pokud bych nezmínila sex v jakékoliv jeho zdravé podobě. Sex podporuje emocionální, fyzické propojení partnerů. Je to projev potvrzení naší lásky a oddanosti. A jeho krásný bonus, může nám pomáhat uvolňovat se a bojovat se stresem!

Poslední zásadní věcí podporující propojení, je samozřejmě vzájemná důvěra. Důvěra, že se můžete na druhého spoléhat, bez toho to skutečně nejde.


Pokud se zajímáte o povzbuzení a oživení dynamiky ve vašem partnerském vztahu, neměli byste váhat využít mého jedinečného partnerského astrorozboru. Rozebírat vztahy je pro mě hračka a proto vám mohu poskytnout hluboké porozumění a cenné návody na dosažení vzrušujícího a naplňujícího partnerství. Více informací > zde


Čas zastavit nemůžete, ale přesto z něj můžete vytěžit to nejlepší! Změňte svůj život a vše v něm k lepšímu během 12 hodin.. Jsem tady pro vás a vím, jak z vás dostat to nejlepší! Neváhejte se objednat na 15 minutový hovor zdarma, kde vám prozradím, co vše pro vás mohu udělat! Více informací > zde


Co v partnerském vztahu ničí propojení

Nezdravý způsob komunikace či její nedostatek mezi vámi bude vytvářet propast.

Nedostatek ohleduplnosti a nadměrný důraz na vlastní potřeby na úkor partnerových může narušit propojení.

Nedostatek exkluzivního času pro vás dva bez rušení okolních vlivů.

Každý z nás má mít čas pro sebe a své zájmy, ovšem pokud tento osobní čas převáží nad časem stráveným společně, může to vytvořit propast.

Narušení důvěry (zradou, lhaním apod.) ve vztahu, může zasadit těžkou ránu vašemu propojení ve vztahu.

Neschopnost zdravě řešit konflikty ve vztahu, které se místo toho začnou cyklit a budou vytvářet ve vztahu napětí, jež může časem vyvrcholit v ukončení vztahu.

Nedostatek emocionální a fyzické intimity.


Chcete si zlepšit svůj život a vztahy? Hledáte efektivní pomoc od profesionála, který má všechny potřebné nástroje a zkušenosti? Pak byste se měli přihlásit k odběru mého newsletteru, kde získáte exkluzivní přístup k nejnovějším videím a radám o osobním rozvoji a vztazích, stejně jako nejnovější mimořádné cenové nabídky na mé služby. A jako bonus získáte informace o tom, jak vám mohu pomoci. A to není všechno –  získáte okamžitou slevu ve výši 10% na všechny mé služby!

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s efektivní transformaci života, vztahu a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, účinně a na velmi hluboké úrovni.

Propojení v partnerském vztahu