Rozchod, s čím vším se musíme vypořádat

Rozchod – V tomto článku bych se ráda zaměřila na fázi, která nastane, když už jsme se s rozchodem smířili, prakticky vypořádali a koukáme se dál vstříc do budoucnosti.  Ať už se můžeme označit, jako „vztahový materiál“ či nikoliv, každý z nás si během života projdeme rozchodem či rozvodem. Pokud se chcete vypořádat velmi rychle, efektivně s rozchodem či rozvodem, neváhejte využít „3 měsíce s Mirkou„. Díky této službě se tato velmi nepříjemná životní událost stane v neuvěřitelně krátkém čase vzpomínkou, co necháte neskonale rádi a s vnitřním klidem za sebou.

Ať už jste byli ve vztahu, kde vás druhý zneužíval, kritizoval, neoceňoval, podváděl. Byli jste vztahu, v kterém zavládla nuda, žili jste vedle sebe spíš, jako „bratr a sestra„, nebo jste naopak žili ve „zlaté kleci“, v které jste nebyli prioritou, ale pouze ozdobou. Prožitý vztah na vás díky tomu zanechal stopy, co si nemusíte hned tak uvědomit. Skoro bych to přirovnala k „tichému nepříteli“, který čeká až udeří s o to větší silou..

Negativní stopy vztahu

Tyto stopy jsou o vybudovaných přesvědčeních, myšlenkách, které se ve vás usadily díky komentářům, chování druhého, kterému jste čelili a chtě / nechtě se mu přizpůsobovali. Díky všem ústupkům, kompromisům, volbám, které jste udělaly, aby váš předchozí vztah fungoval. Jestliže se s těmito stopami nevypořádáte, se 100% jistotou vám mohu slíbit, že budou zasahovat do vašeho myšlení i v novém vztahu – dokud se s prožitým nevyrovnáte. Tyto myšlenky pak budou ovlivňovat vaše emoce a to vše se bude odrážet rovněž na vašem chování. A to vše samozřejmě sabotovat váš nový vztah, protože po prvotní fázi zamilovanosti se začne rozkrývat to nejlepší, zároveň nejhorší z vás obozu. Všechny tyto stopy jsou vhodnou půdou pro vytváření negativních, odsuzujících, pohrdavých domněnek a nedorozumění mezi vámi. Za tím vším je ovšem často jen strach a návyk vaší hlavy, co se vám snaží jen „pomoci“ – chránit vás, aby se neopakovalo to špatné…. Jenže v tomto případě tato ochrana škodí, protože nikoho nemůžete hodnotit skrz “ černý filtr“ předchozích vztahů.. I vy pak budete vidět vše černě. 🙂

Hledáte účinnou pomoc s rozvojem sebe, své spokojenosti, chcete se naučit druhé empaticky odmítat? Neváhejte využít >  3 měsíců s Mirkou či konzultace.

Chcete získat 10% slevu na všechny služby? Získat, jako první videa, rady zdarma o osobním rozvoji, vztazích a další mimořádné cenové nabídky, nebo snad informace o tom, jak vám mohu pomoci?  Přihlaste se k odběru.. > zde