Cesta k harmonickým vztahům za 3 měsíce

O sexu

Sex a touha je jedním z nejsilnějších motorů a rozhodně by se neměla soustředit jen na plození dětí. Můžeme najít tisíce článků na téma, které nám radí, jak si udržet vášeň v dlouhodobém vztahu, jak ji vzkřísit po dětech. Faktem je, že jakékoliv vášeň se křísí velmi špatně, když na jedné straně stojí vyčerpaná žena a na straně druhé muž, který bere vše, jako samozřejmost, moc nepomáhá a je stále nespokojený s frekvencí sexu.

Jak vrátit do sexu náboj, jednoduše

Samozřejmě takto to není ve všech případech a řada párů si umí vyjít vstříc. Když čtu články o sexu, kde se píše o tom, jak by se měl sex plánovat, často se mi protočí panenky nebo dostanu kopřivku. Protože slovo „plánovat“ je přesně tím, co se v sexu vylučuje se spontánností, opojně vzrušujícími momenty, kdy vám naskakuje husí kůže. Víte ona existuje daleko jednodušší rada – Vzpomeňte si, co jste cítili vůči sexu v 17 – 25 letech? Jak jste se cítili první 1 – 3 měsíce, když jste se scházeli se svým stávajícím protějškem? Jak moc jste se pro něj snažili být krásné, zajímavé, žádoucí (v případě žen) a pro muže – prostě tu dotyčnou dostat a být pro ni bůh? Snažili jste se  využít všech příležitostí k milování? Já věřím, že ano. S tímto hladem po sexu se začněte koukat na svůj stávající vztah a dělejte to často.. může to udělat divy.

V sexu tolik důležitá chemie

Když začneme nový vztah, každý z nás asi řeší otázku, zda bude fungovat chemie a to bohužel nezjistíme do té doby, nežli se k sobě nedostaneme opravdu hodně blízko. Do toho se dostává další problém, ne pro každého je komfortní mluvit otevřeně o svých sexuálních potřebách či o požadavcích směrem k četnosti sexu v průběhu vztahu. Jenže, když to dělat nebudete, nedáte sobě ani druhému šanci zjistit, co každý z vás vlastně v sexu chce a potřebuje. Ne každý totiž musí mít rád nutně klasiku. Mezi námi existují různí lidé, kteří „ujíždí“ na všelijakých věcech, když se budete vyhýbat otevřené komunikaci, nezjistíte to. A skutečnost je ta, že tyto praktiky mohou být natolik odlišné a pro druhého člověka přitom tolik důležité, že bez nich vlastně nemůže existovat a cítit se sexuálně naplněný. Z toho důvodu absence komunikace o sexu a přehlížení sexuálních potřeb je časovanou bombou. Ovšem nikdy byste neměli přistoupit na to dělat něco, co vám ubližuje – ani ve jménu lásky. Pokud váš protějšek bytostně potřebuje nějaké sexuální praktiky, které vám jdou proti srsti, je otázkou, zda přetrvávání ve vztahu, je pro vaše dobro.. a pro dobro protějšku. Je velká škoda trávit život s někým, kde sex není krásným bonusem života… Samozřejmě věkem a díky zdravotnímu stavu se tyto věci mohou měnit.

Jestliže byste rádi zlepšili váš vztah, vyřešili v něm komunikační problémy, neváhejte využít služby > 3 měsíce s Mirkou

Chcete získat 10% slevu na všechny služby? Získat, jako první videa, rady zdarma o osobním rozvoji, vztazích a další mimořádné cenové nabídky, nebo snad informace o tom, jak vám mohu pomoci?  Přihlaste se k odběru.. > zde