Svět emocí

Svět emocí žen – proč do něj muži neumí vstoupit

Aby muž, který miluje svou partnerku, s ní měl produktivní komunikaci, musí dokázat vstoupit do jejího světa emocí. To je krásná teorie, jež v praxi mnoha mužům nejde opravdu naplnit. Proč to tak je a co vše špatného to způsobuje?

Pro zjednodušeně, logicky uvažujícího muže s daleko vyšším egem, nežli se vyskytuje u žen, je obtížné chtít si přiznat, že se dopouští stále se opakující chyby v komunikaci se ženou, jestliže jí nenaslouchá, nedokáže nahlas přiznat, natož se omluvit, že se mohl dotknout jejich pocitů (protože on přeci nedělá nikdy nic špatně). Přeci, když po se praktické stránce nedopustil špatného výkonu, tak neudělal nic špatně!?

A něco, jako neustále se měnící pocity ženy, jež se nedají v jeho pohledu ani nahmatat, nemá tedy smysl brát v potaz – nemají logiku. Celý tento přístup způsobuje nechuť vnímat jakoukoliv perspektivu, frustraci ženy, která i když se vehementně vyhýbá palčivé, kruté kritice partnera a jen sděluje, co se jí dotklo, co potřebuje jinak, tak se tím dotkne ega muže, jež místo toho, aby se zeptal “ A jak to mohu spravit?“, tak si to celé vysvětlí, jako útok proti své osobě a začne se bránit. Je vám to povědomé? 🙂

Pro ženy: Mám právo vyjadřovat se v klidné atmosféře, plné bezpečí, kde muž bude natolik trpělivý, rozumný a ochoten brát ohled na mé pocity, validovat je a hledat příjemné, či alespoň trochu schůdné řešení pro nás oba. Namísto, aby útočil na skutečnost, že vůbec, jako žena cítím… Anebo, aby mě přerušoval a odsekával mi jen kvůli tomu, že jsou pro něj mé emoce ohrožující, zdržující, neboť v sobě nemá sám zpracováno, jak s těmi svými nakládá. I já na něj beru ohled tam, kde to potřebuje a v tom směru si musíme být rovnocenní. Tímto jsem musela proškolit doslova každého mého partnera. Jeden to nechtěl vůbec pochopit, tak byl vyštípán. 😀 Každý vztah má pravidla a nese sebou omezení, přizpůsobení. Partner, který to nechce pochopit, není vám ochoten vycházet vstříc bez desítek negativních komentářů, není připraven na vztah a nezaslouží si vás.

Pocity ženy nejsou nepodstatné, kdyby byly, žádná žena neopustí vztah..

Ano pánové, jestliže jste některý sebral odvahu a čtete si tento článek.. Nejčastějším důvodem, proč žena opouští dlouhodobý vztah je, že po dobu let, jí nebylo nasloucháno, nebralo se ohled na její pocity, potřeby, co se týká emocionální, fyzické intimity a pocitu vzájemného spojení. Což u ní v její perspektivě vedlo – k dalšímu pocitu, že je vám ukradená. Ty ženy, které neodejdou, zůstávají v obrovském sebezapření, které vyplakávají po nocích do polštáře, anebo utišují v náručí druhého, který narozdíl od vás naslouchá…… Kolik problémů, konfliktů, nedorozumění ve vztazích by neexistovalo, kdyby muži uměli partnerce potichu naslouchat a pak se pouze zeptali „Co mám udělat lépe či jinak? Miluje ji tě a záleží mi na tom“.

Čas zastavit nemůžete, ale přesto z něj můžete vytěžit to nejlepší! Změňte svůj život a vše v něm k lepšímu během 12 hodin díky transformačnímu programu.. Jsem tady pro vás a vím, jak z vás a z vašeho vztahu dostat to nejlepší! Neváhejte se objednat na 15 minutový hovor zdarma, kde vám prozradím, co vše pro vás mohu udělat! Více informací > zde

Pokud muži chtějí „vypnout“ pocity ženy, protože jsou pro ně moc komplikované, a oni jim neumí čelit, nechtějí vedle sebe ženy, ale muže.. Ovšem pak se nemohou divit, že vzniká společnost, kde si ženy musí umět vystačit samy..

Každý muž by měl pro své budoucí partnerské blaho dojít k pochopení, pokud už si vybral svou ideální partnerku, měl by udělat prakticky vše potřebné, aby se naučil vnímat její pocity – obsahující rovněž smutek, hněv, ponížení atd. A následně namísto, aby s danou realitou ve své hlavě bojoval, což přinese logický následek v podobě jeho ukřivdění a tedy obranu, prostě jen dokázal říci „Chápu, že se tě to dotklo, promiň nechtěl jsem“.. „Emocionálně reakce vyžaduje efektivní emocionální reakci pánové“.. Stačí jedna věta, jež může udělat zázraky a dodat ženě pocit, že vám na tom záleží.. A je to opět jen jedna věta, která může ženu potopit do hlubin jejich emocí…

Získejte okamžitý přístup k mimořádným slevám, exkluzivním videím, radám pro osobní rozvoj, vztahy a mnoho dalšího. Jako dárek získáte 10% slevu na všechny služby! Navíc se dozvíte jako první o nových rozborech slavných osobností. Přihlaste se k odběru.. > zde

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s efektivní transformaci života, vztahu a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, účinně a na velmi hluboké úrovni.