Tinder

Jak efektivně komunikovat na online seznamce Tinder

Protože mé povídání o online seznamování nešlo vtěsnat do 6 minutového videa, a řadu z vás po jeho shlédnutí muselo napadnout „A jak by taková komunikace online na Tinderu, přináším vám článek, který má za cíl učinit vaše seznamování online na seznamce Tinder více efektivní.

Ale ani tento článek neobsáhne vše, protože vysvětlení toho, jak má vypadat správná komunikace, kdy se vyhnete spálení, a vyčleníte každého, kdo nestojí za investování vašeho času a energie, by vydalo na hodinu a půl povídání beze srandy. Přesto vám přinese alespoň náhled, jak své seznamování udělat více efektivní. V tomto směru mám mnoha letou praxi a vynikající výsledky. Absolutním základem pro efektivní seznamování v případě ženy, je mít velmi upřímně vyplněný profil – především v sekci, kde se můžete vyjádřit k tomu, koho to vlastně hledáte. Čím více konkrétní budete, tím lépe. Zdůrazněte ty části, kde byste chtěla dosáhnout spojení (že to máte s tím druhým stejně). Takže se nebojte to opravdu popsat. Každý, kdo se vás pak zeptá, co vlastně na seznamce hledáte – už podle toho můžete usoudit, jak si dotyčný prošel váš profil. Protože ten, kdo si jej prošel už tyto informace bude vědět sám a maximálně vám dá nějaké doplňkové otázky. Ten, kdo si zmíněné nepřečte, můžete z toho vyčíst, že jste jej pravděpodobně tolik nezaujala, nebo píše tolika ženám, že ho nebaví si to už ani číst a je zkrátka líný. Každého takového vám doporučuji odkázat na váš profil, kde si to může pěkně sám přečíst. Žádné ulehčování z vaší strany! Ten pravý bude od prvního momentu ukazovat proaktivitu a zájem sám! To mi věřte.

Jak má vypadat komunikace na Tinderu

Když se tedy přehoupnete přes tuto počáteční fázi, a začne samotná komunikace, je na místě se začít ptát na zdvořilostní záležitosti – typu, jak se dotyčný má, čemu se rád věnuje v životě a jakou má práci. Následně se jej určitě zeptejte proč je vlastně na seznamce. Z vaší strany by měla přijít trochu detektivní práce, protože byste se měla zamyslet především nad tím, jestli jeho odpověď dává smysl, co za tou odpovědí může být. Určitě se jej zeptejte i na to, proč jej zaujal váš profil. Když vás nic nezarazí, můžete pokračovat vesele v komunikaci dál. Jak jsem uvedla na videu, pokud budete s dotyčným intenzivně komunikovat 2 dny (na online seznamce typu Tinder apod.), a jeho zájem nepoleví, to je velice dobré znamení.

Čas zastavit nemůžete, ale přesto z něj můžete vytěžit to nejlepší! Změňte svůj život a vše v něm k lepšímu během 12 hodin díky transformačnímu programu.. Jsem tady pro vás a vím, jak z vás dostat to nejlepší! Neváhejte se objednat na 15 minutový hovor zdarma, kde vám prozradím, co vše pro vás mohu udělat! Více informací > zde

V této fázi je ve vašem největším zájmu začít pokládat mnoho konkrétních otázek směrem ke zjištění, jak to u něj funguje v oblastech: ambice + koníčky, rodiče + sourozenci,  bývalé vztahy (proč skončily, zda je v kontaktu s bývalými),  jeho potřeba po socializaci (včetně online), případné závislosti, očekávání od vztahu (požadavky na věrnost a intimitu), identita (jeho hodnoty, charakter atd.). Tohle je zároveň test pro ty, kteří to na vás mohli jen zkoušet a skutečný zájem neměli, protože ti odpadnou. Jen muž, kterému se opravdu líbíte, vám bude nejen odpovídat, ale bude se sám zvídavě ptát, neboť vás sám bude chtít poznat.. Za dalších pár dnů můžete krásně zjistit, že jste prokecali několik dnů v kuse a komunikace neskutečně plyne. A to je ten ideální stav, kterého byste měli dosáhnout. Když pak potenciální protějšek vyjeví svou touhu se s vámi setkat, a vy s tím budete v souladu, určitě si ještě před setkáním udělejte pár online hovorů. Když to proběhne dobře, první schůzce nemusí stát již nic v cestě. 🙂

Pro pobavení můj nastávající manžel, kterého jsem si našla do 3 dnů na Tinderu a nyní čekáme naše „baby“, neuměl ani pořádně anglicky. Jenže mě chtěl tolik, že mi už od prvního momentu říkal „Když mi dáš šanci, já se to opravdu doučím“. A doučil…. Při prvním video hovoru byl tak nervózní, že se styděl i promluvit a měl vedle sebe kamaráda na podporu. Takto silně nervózní byl 1 měsíc. 🙂 Krásný, chytrý a sebevědomý muž z Jižní Ameriky…………… No a je prý stále trochu nervózní. 🙂

Každý muž je totiž před ženou, kterou chce opravdu nervózní. A pokud nervózní není, je něco hodně špatně….. Na to nikdy nezapomeňte.

V žádném případě se skutečně a nikdy nebojte ptát. Naopak! Čím více otázek položíte tím lépe. Navíc i to je další test, neboť až se s nějakým zajímavým mužem sejdete v tváří v tvář, pokud stále toho budete mít tolik k povídání, je to jen další signál, že ten muž je „pravděpodobně stvořený pro vás“…


Chcete si zlepšit svůj život a vztahy? Hledáte efektivní pomoc od profesionála, který má všechny potřebné nástroje a zkušenosti? Pak byste se měli přihlásit k odběru mého newsletteru, kde získáte exkluzivní přístup k nejnovějším videím a radám o osobním rozvoji a vztazích, stejně jako nejnovější mimořádné cenové nabídky na mé služby. A jako bonus získáte informace o tom, jak vám mohu pomoci. A to není všechno –  získáte okamžitou slevu ve výši 10% na všechny mé služby!

A autorce: Jmenuji se Mirka Bittner a na profesionální úrovni se astropsychologii a koučinku věnuji 14 let. Rozebírání lidí je má obrovská vášeň, kterou „trpím“ už od dětství. V kombinaci s mou velkou emocionální inteligencí přináší rozbory s výsledky, které lidem berou doslova slova z úst. Miluji pomáhat s efektivní transformaci života, vztahu a díky mému přístupu se transformace u druhých děje rychle, účinně a na velmi hluboké úrovni.