ASTROROZBOR JE O HLUBOKÉM POZNÁNÍ SEBE A DRUHÝCH

Jak vám nevšední horoskop pomůže

Zprostředkuje velmi hluboké poznání a pochopení sebe či druhých

Pojmenuje skutečné překážky a problémy, dávné, přítomné i budoucí

Přinese inspiraci, motivaci a řešení pro zlepšení vašeho života

Popíše skrytý potenciál ve všech oblastech osobnosti

Objeví nové cíle, životní směr a poslání

Díky Astrorozborzu pravdu o sobě a druhých poznáte hned

Portrét Mirka Novotná

ASTROROZBOR JE NÁSTROJ, JAK SE STÁT LEPŠÍ VERZÍ SEBE SAMA

Jsem nejúspěšnější astrolog - astropsycholog tuzemska, mám více než 24 let zkušeností, více než 15000 vypracovaných horoskopů a mnoho změněných životů pro klienty z celého světa.

Jmenuji se Mirka Novotná. Vše začalo už někdy kolem mých 8 let. Malá holčička byla zvědavá a chtěla vědět o každém z okolí, co je vlastně zač. Díky této touze se mi Astropsychologie počínaje dvanáctým rokem mého života stala každodenní vášní, která se po čase rozrostla až do dimenze mé profesionální dráhy.

Díky Astropsychologii jsem v 15- ti letech pochopila, kdo jsem. Od toho dne díky ní mohu nahlédnout i do vašich srdcí a duší. Udělala jsem to už pro mnoho lidí na světě. Poznání a uvědomění je první krok ke změně.

Chápu a cítím vaši bolest, protože jsem ji sama příliš brzy prožila. Rozumím vašemu strachu, protože i mě držel v pasti. Pamatuji si, jaké to je si nevěřit a nevědět, kým se můžu stát. Vím, co obnáší žít vedle někoho, kdo není ten pravý.

Velmi ráda se budu spolupodílet na změně vašeho života, protože já ten svůj už dávno změnila…

Jsem šťastná za každého člověka, kterému jsem mohla pomoci otevřít oči a nasměrovala jeho život k lepšímu.

Více nežli 1 tisíc pozitivních referencí od klientů, pouze 1 klient z 600 set není spokojený s výsledkem
Přeji dobrý večer Mirko a moc děkuji za vypracování mého horoskopu. Musím se přiznat, že jsem byl před jeho doručením zvědavý, ale trochu skeptický. Každopádně po jeho důkladném přečtení jsem teď opravdu překvapený, až zaražený, s jak velkou mírou přesnosti na mě pasuje. Je neuvěřitelné, co dokážete vyčíst z data a místa narození. Ještě jednou Vám děkuji, s přáním pohodového zbytku dne Martin.
MartinOsobní horosko pro dospělého
Dobrý den, děkuji Vám za zaslaný horoskop. Je až neuvěřitelné jak jste se strefila do mé povahy. Bohužel pro mě, že jsem se často poznávala i v těch nepovedených variantách. Také mě to přimělo k tomu, co bych měla ve svém životě napravit a dělat úplně jinak, než jsem doposud dělala. Cením si Vaši práce a můžu jen konstatovat, že jste mistryní ve svém oboru. Děkuji moc za Vaše služby a doufám že jich využiji někdy i pro své blízké. Děkuji moc také za informaci ohledně mého vztahu. Mějte se moc krásně Marcela Mičíková
Marcela MičíkováOsobní horoskop pro dospělého
Dobrý den paní Bittnerová, ráda bych poděkovala za Vámi vypracovaný horoskop. Velmi jsem se pobavila, opravdu trefné a pěkně vypracované. Jsem totiž psycholog:-) takže sebepoznání mimo jiné mám v popisu práce:-) Ještě jednou děkuji, bylo to super!!!! Pěkný den přeji. PhDr. Jarmila Cachová
PhDr. Jarmila CachováOsobní horoskop pro dospělého

OSOBNÍ HOROSKOP PRO DOSPĚLÉHO

Astrorozbor

Odhalí vaše skutečná přání, potřeby a co byste měli změnit, abyste žili šťastný život. Přinese nevšední, hluboké poznání o tom, kdo jste a kým se můžete stát. Popíše skrytý potenciál na všech psychologických úrovních osobnosti. 

Horoskop si můžete nechat vypracovat nejen pro sebe, ale i pro osoby ve vašem okolí, u kterých vás výše uvedené informace zajímají. 

Nyní akční cena od 1199 Kč  (47€). Navíc máte garanci vrácení peněz! Podívejte se na mé 3 garance.

Zvýhodněná cena platí jen do 27.6.2021

Více informací o osobním horoskopu >

KONZULTACE

Mirka Novotná portrét

Některé problémy vyřeší čas, většinu problémů vyřeší správné rozhodnutí a postoj. Řada po sobě jdoucích správných rozhodnutí vede ke spokojenému životu. I nešťastná minulost, přítomnost může vytvořit budoucnost, naplněnou dobrem. 

Ráda vám s tím správným životním rozhodnutím a postojem pomohu.

Konzultace v délce 60 minut online či telefonicky - 1199 Kč (47€)

Více informací o konzultaci >

OSOBNÍ HOROSKOP PRO DÍTĚ

Šťastné dítě

Vychovat z dítěte šťastnou osobnost, to všichni rodiče neumějí. Stačí přitom poznat jeho charakter, jeho přání, objevit jeho potenciál i směr. Právě tento horoskop pomůže porozumět vašemu dítěti. Výsledkem je horoskop, který bude skutečným odrazem osobnosti dítěte po dobu jeho dětství a dospívání.

Horoskop si můžete nechat vypracovat nejen pro sebe, ale i pro osoby ve vašem okolí, u kterých vás výše uvedené informace zajímají. 

Nyní akční cena od 949 Kč  (38€), odeslán v e-mailu. Navíc máte garanci vrácení peněz! Podívejte se na mé 3 garance.

Zvýhodněná cena platí jen do 27.6.2021.

Více informací o osobním horoskopu >

PARTNERSKÝ HOROSKOP

Spokojený pár

Nezkresleným pohledem poznáte nejen sami sebe, ale i svůj protějšek. Partnerský horoskop odhalí přirozenou souhru i perspektivu vztahu. Otázky, zda se k sobě opravdu hodíte a patříte, trápí mnoho z nás. Partnerský horoskop vám na to vše odpoví.

Partnerský horoskop obsahuje dva osobní horoskopy pro dospělého (vás a protějšku) + horoskop vaší vzájemné souhry a perspektivy vztahu. Navíc máte garanci vrácení peněz! Podívejte se na mé 3 garance.

Cena od 2498 Kč (97€).  Min. délka 24 stránek + rozbor vzájemné souhry a perspektivy vztahu o min. délce 5 stránek. Odeslán je v e-mailu.  

Více informací o partnerském horoskopu >

HOROSKOP MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK

Krize ve vztahu

Tento horoskop odpoví nejen na to, který z partnerů je pro vás lepší. Ale i na to, kdo se k vám více hodí, proč a s kým má vztah lepší perspektivu.

Horoskop Milostný trojúhelník obsahuje tři nevšední Osobní horoskopy, které rozebírají celou šíři osobnosti  + rozbor vztahu. Navíc máte garanci vrácení peněz! Podívejte se na mé 3 garance.

Cena od 3797 Kč (115€).  Min. délka 39 stránek + rozbor vzájemné souhry a perspektivy vztahu o min. délce 8 stránek. Odeslán je v e-mailu.

Více informací o horoskopu Milostný trojúhelník >